biozet.net

Giyilebilir

Samsung Tırı, İçinde Bi Dolu Teknoloji ile Türkiye Turuna Başladı!

,

Samsung, geçen senelerde yaptığı gibi bu sene de Samsung tırı ile Türkiye turuna başladı. Özellikle VR teknolojisine yönelen tır, ziyaretçilerini bekliyor.

Samsung, geçen sene çok sevilen etkinliğini yeniden hayata geçirdi. Galaxy S8 Sanal Gerçeklik Tırı ile Samsung’un VR teknolojisini en ileri şekilde tatmanızı sağlayacak etkinlik, bugünden itibaren başladı. Sanal gerçeklik tırına gelen ziyaretçiler, Galaxy S8 ve S8+’ın muhteşem ekranını ve diğer özelliklerini deneyimlerken, 360 derece VR teknolojisini de test edebilecekler. 360 derece dönen özel koltuk ile bambaşka bir deneyim yaşatacak Samsung’un teknolojik tırı, şu anda İstanbul’da Kanyon Alışveriş Merkezi’nin önüne park etmiş durumda.

Geçen yıllarda da turlara çıkan Samsung turları, çok büyük ilgi ile karşılaşmış ve insanları teknoloji ile buluşturmuştu. Bu seneki tırda, VR için tasarlanmış özel cihazlar kullanılacak.360 derece dönebilen ve VR gözlüğünüzden takip ettiğiniz dünyaya göre hareket edebilen koltuk, bunlardan yalnızca biri.

23 Mayıs – 28 Mayıs tarihleri arasında Kanyon Alışveriş Merkezi giriş alanında yer alacak tır, daha sonra 3-5 Haziran’da Maltepe Sahilinde, 10 Haziran’da Vodafone Arena’da ve 16-18 Haziran’da Buyaka Alışveriş Merkezi’nde ziyaretçilerini bekleyecek. İstanbul’daki turunu tamamladıktan sonra Anadolu’ya açılacak tır, Türkiye’nin birçok şehrini gezecek ve bu noktalara teknolojiyi tanıtacak.

Samsung tırının bu yıl çıkacak yolculuğu için açıklama yapan Samsung Electronics Ürün Pazarlama Kıdemli Müdürü Burak Destici, “Samsung Electronics olarak yenilikçi fikirler ve teknolojilerle dünyaya ilham vermeyi ve geleceği şekillendirmeyi sürdürüyoruz. Geçtiğimiz yıllarda tüketicilerin Samsung tırına gösterdiği yoğun ilgi, ülkemiz insanının yeni teknolojileri takip etme konusunda ne kadar bilinçli ve titiz olduğunu bize gösteriyor. Bu nedenle Samsung’un heyecan verici özelliklerle donanmış yeni amiral gemisi Galaxy S8, S8+ ve diğer Samsung yeniliklerini, büyük bir özenle Türkiye’nin farklı şehirlerindeki teknoloji meraklıları buluşturmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.

Eğer siz de İstanbul’da oturuyorsanız şu sıralar, ya da bulunduğunuz bölgeye göre açıklanacak tarihlerde Samsung tırını ziyaret edebilirsiniz.

DEVAMINI OKU
Yorum Yap

Bir Cevap Yazın

Genel

Bu Spor Ayakkabılar Hayal Gücünüzü Yeniden Canlandıracak

,

Filfury olarak bilinen Phill Robson, Nike Basketball, Adidas ve Reebok gibi devler için çalışan bir tasarımcı.

 Boş zamanlarında, hayvanların ve böceklerin eşsiz 3D heykellerini ya da en sevdiği spor ayakkabıların dokularını içeren sadece rastgele nesneler üretiyor. Söylemeye gerek yok, bunlar gerçekten harika sanat eserleri.

Ama bunun için sözümü tutmayın, aşağı kaydırın ve kendiniz görün!

Bu Tasarımcı Sneakers Sanat Eserine Dönüştürür Ve Sonucu Fantastik

 

Bu Tasarımcı Sneakers Sanat Eserine Dönüştürür Ve Sonucu FantastikBu Tasarımcı Sneakers Sanat Eserine Dönüştürür Ve Sonucu Fantastik

Bu Tasarımcı Sneakers Sanat Eserine Dönüştürür Ve Sonucu Fantastik

Bu Tasarımcı Sneakers Sanat Eserine Dönüştürür Ve Sonucu FantastikBu Tasarımcı Sneakers Sanat Eserine Dönüştürür Ve Sonucu Fantastik

 

Bu Tasarımcı Sneakers Sanat Eserine Dönüştürür Ve Sonucu Fantastik

Bu Tasarımcı Sneakers Sanat Eserine Dönüştürür Ve Sonucu Fantastik

Bu Tasarımcı Sneakers Sanat Eserine Dönüştürür Ve Sonucu FantastikBu Tasarımcı Sneakers Sanat Eserine Dönüştürür Ve Sonucu Fantastik

 

DEVAMINI OKU

Giyilebilir

Apple Watch 4

,

Apple, yeni nesil Apple Watch’unu resmi olarak tamamladı. Apple Watch Series 4 olarak adlandırılan cihaz, yalnızca geçen ay bildirdiğimiz gibi daha küçük çerçevelere sahip daha büyük bir ekrana sahiptir. Apple Watch Series 4 ile ilgili tüm değişiklikler için aşağıda.

Seri 4 girişinden önce, Tim Cook, Apple Watch’un dünyadaki ‘bir numaralı saat’ haline geldiğini – sadece smartwatches arasında değil. Apple COO Jeff Williams, Apple Watch’ın bağlantı, fitness ve sağlık özelliklerini daha da ilerletmek için sahneye çıktı. Williams,” Apple Watch sağlığınız için akıllı bir koruyucu haline geldi ” dedi.Williams daha sonra Apple Watch Series 4’ü açıkladı ve yüzde 30 daha büyük ekranını ve “daha ince ” tasarımını sergiledi.”

Apple Watch Series 4 özellikleri:

Yeni tasarım
Büyük ekran
Yeni kullanıcı arayüzü
Haptics ile dijital taç
2x daha hızlı performans
Yüzde 50 daha yüksek hoparlör
Elektrik kalp sensörü W / EKG app
Yüzmek kanıt
Bluetooth 5.0
Optik kalp sensörü

Modüler saat yüzü, MLB ve Lifesum gibi üçüncü taraf geliştiricilerden olanlar da dahil olmak üzere daha ayrıntılı komplikasyonlarla yeniden tasarlandı. Breathe uygulaması da kendi saat yüzü haline geliyor.

DEVAMINI OKU

Donanım

Samsung Yeni Akıllı Saati Wear OS İle Geliştiriyor Tizen İle Değil

,

Samsung ve Google bu sonbahar yeni bir akıllı saat için ortaklık kurabilirler.Haberlere göre iki şirket son teknoloji ile donanmış Wear-OS geliştirmekteler.Eğer iki şirket’in ortaklığı yürür ve yeni bir akıllı saat geliştirilirse Samsung’un son birkaç senede çıkardığı ilk Google platformlu akıllı saat’i olacak.Samsung’un 2014’de tanıtılan Gear Live isimli akıllı saati o sene LG’nin çıkarmış olduğu LG G Watch ile karşılaştırılmıştı ve Gear Live istenen performansı veremeyip hem satışlarda hemde platformlar’da momentum yakalamaya ne kadar çalışsa’da başarılı olamamıştı.Tizen sonunda Samsung yapım akıllı saatler’de google yazılımlarını kendi yazılımlarıyla değiştirdi. Samsung Tizen yazılımını Bir ara mobil de kullanmayı düşünmüş olsa’da sonra’dan Tizen yazılımlarını akıllı saat ve bağlı cihazlarda kullanmaya karar vermişlerdir.Google ve Samsung ortaklığıyla yapılan akıllı saat Gear S4 veya Galaxy Watch olmasada iki şirket’in yeni akıllı saate çok ciddi bir şekilde geliştirildiği ve proje adı ise Flagship Watch olduğu söyleniyor.Yeni akıllı saat in eylül’ün 3.haftası satışa çıkarmayı planladıkları söyleniyor.DEVAMINI OKU

Gündem

%d blogcu bunu beğendi: