biozet.net

Oyun

Steam Fiyatı 10 TL Olan Oyun, Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu!

,

Efsane post apokaliptik yarış oyunu serisi Carmageddon’un 3. oyunu olan “Carmageddon TDR 2000”, GOG.com’da kısa süreliğine tamamen ücretsiz bir şekilde yayınlandı!

Sömester tatili ilkokul ve liseler için geldi çattı. Üniversitede okuyan arkadaşlarımızın ise bir kısmı tatile çoktan girmeye başladı bile. Biz de özellikle “Sömester tatilinde ne oynasam?” diye düşünenler için bir başka bedava oyunla karşınızdayız. Bu sefer elimizde biraz yaşlanmış olsa da zamanın efsane kıyamet sonrası yarış oyunu serisi Carmageddon’un üçüncü oyunu “Carmageddon TDR 2000” var.

14 Ağustos 2000 tarihli olan oyunumuz yaklaşık 18 yıllık falan olsa da, özellikle de dönemin şartlarında oldukça keyifli bir oyun olduğunu söyleyebilirim. Burnout ve Flatout gibi efsane serilerle benzer mekaniklere sahip olan oyun bize bol bol kıyamet sonrasında geçen vahşet dolu bir yarış sunuyor. Normalde The Witcher serisinin yayıncısı olan CD Projekt RED’in platformu olan GOG.com’dan sunacağımız ücretsiz oyunun normalde Steam satış değeri 10 TL.

Steam ve GOG.com platformları üzerinden oldukça olumlu puanlar alan oyunu ise edinmek aslında oldukça basit.

Karşınıza çıkan sayfanın en üstünde yer alan “GET FOR FREE” butonuna tıklayınız.

Oyunlar hesabınıza eklendi. Oyunları oynayabilmek için GOG istemcisini indirip hesabınızla giriş yapmanız gerekiyor. İstemciyi indirip hesabınızı açtıktan sonra, “Library>Windows” üzerinden oyuna ulaşabilirsiniz.

Oyun kütüphaneye eklenmiş durumda. Bu istemci üzerinden oyunu indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

DEVAMINI OKU
Yorum Yap

Bir Cevap Yazın

Oyun

Call of Duty: Black Ops 4 Steam den Battle.net e geçiyor

,

Activision , para için Call of Duty: Black Ops 4 dağıtım haklarını Steam ( Bilgisayar oyunu en büyük dijital dağıtım platformu ) den alıp Battle.net e verme kararı aldığını açıkladı.Platform değişikliği oyun’un tanıtım event’ı esnasında açıklanmıştı . Activision açıklamalarına göre oyun Battle.net’in bütün sosyal özelliklerine uyumlu olucak.DEVAMINI OKU

Oyun

Rockstar Games: Grand Theft Auto 6 için 2022 yılını öne sürüyor!

,

Rockstar Games’in Grand Theft Auto 5’i piyasaya sürmesinden bu yana Grand Theft Auto 6 hakkında söylentilerin ardı arkası kesilmemişti. Bugün GTA 6’nın çıkış tarihine dair yeni bir çıkarım yapıldı.

YouTube üzerinde çeşitli alanlara dair videolar hazırlayan The Know, GTA 6’nın çıkış tarihine dair edindiği yeni bilgileri sıraladı. Oyunun 2021 ya da 2022 yıllarında piyasaya sürüleceğini tahmin ettiklerini aktaran kanal, çıkış tarihi bilgisini Rockstar’da çalışan birinden aldıklarını söyledi.

Grand Theft Auto’nun şimdilik Project Americas olarak adlandırıldığını kaydeden The Know, oyunun muhtemelen Amerika Birleşik Devletleri ya da Güney Amerika ülkelerinin birinde geçeceğini; ancak oyuncuların Vice City ile birlikte iki bölge arasında geçiş yapabileceklerini aktardı.

2013 yılında piyasaya sürülmüş olmasına rağmen hala çok yüksek satış rakamlarına sahip olan Grand Theft Auto 5, hala Rockstar Games’e büyük paralar kazandırırken, GTA 5 ile piyasaya çıkan GTA Online’ın da hala milyonlarca aktif kullanıcıya sahip olduğunun altı çizildi. Aktif olarak çok yüksek gelirler elde eden Rockstar Games’in GTA 5’i hemen öldürmeyeceği söylenirken, GTA oyunlarının çıkış sıklığına da dikkat çekildi. Genellikle 4-5 yıl arayla piyasaya sürülen GTA oyunlarının bu sefer araya Red Dead Redemption 2’nin girmesi nedeniyle biraz sarkabileceği ve bu sebeple yeni oyununun 2021 – 2022 yıllarına kalabileceği vurgulandı.

DEVAMINI OKU

Oyun

Microsoft, Tarihinin En Büyük Satın Almasına Hazırlanıyor!

,

Microsoft Xbox One her ne kadar satışlarında başarılı olsa da Sony Play Station 4’ün gölgesinde kalıyor. Geçen yılın satışlarına göre Xbox One Dünya genelinde 2. oldu.Bu satışların Sony’i geçememesindeki en büyük etken talep görmeyen oyunların Xbox One üzerinden paket içeriği ve promosyon üzerinden satışının yapılması.

Polygon’un haberine göre Microsoft, Xbox grubuna yardımcı olmak için büyük bir satışa hazırlanıyor.

Valve, EA ve PUBG platformları bu satın almanın en büyük adayı olarak gösteriliyor.

Microsoft, Dünya’nın en büyük oyun hizmeti olan Steam’in arkasındaki şirket Valve’yi satın alabilir. Aynı şey EA için de geçerli.

Hatırlatmakta fayda var. EA; Madden, Fifa ve Need For Speed’in yayın haklarını elinde bulunduruyor.

Aynı şekilde Microsoft, Güney Koreli şirket PUBG Corp. ile PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG) oyunu için görüştüğünü açıklamıştı. PUBG, şu anda Dünya çapında en çok oynanan oyun konumunda.

Madden NFL 18

Polygon muhabirlerinin sorularını Microsoft yanıtsız bıraksa da haberi henüz yalanlamış değil.
 

DEVAMINI OKU

Gündem

%d blogcu bunu beğendi: